Ostatní služby

Nabízím Vám také další služby z oblasti financí.

Úvěr ze stavebního spoření

je úvěr, který můžete využít například na vybavení domácnosti, modernizaci bydlení, střechu, bazén, garáž, zahradní domek, septik, zateplení fasády a i administrativní náklady. Úvěr může být poskytnutý i bez zajištění nemovitostí, nemusíte mít naspořeny žádné vlastní prostředky a ani mít uzavřenou smlouvu o stavebním spoření.

Osobní úvěr

je jeden z úvěrů určený pro jednotlivce – spotřebitele na nepodnikatelské účely, typicky nákup (spotřebního zboží, automobilu, vybavení domácnosti a podobně). Osobní úvěr nebo-li půjčka může nebo nemusí být zajištěný ručením. To má, pokud je výše půjčované částky vyšší než určitý limit. Je-li ručení vyžadováno, musí ten, který si chce Osobní úvěr vzít, ručit nějakou movitou věcí nebo nemovitostí, nebo sehnat ke svému úvěru ručitele. Strana, která finanční hotovost poskytuje, z úvěru získává úrok. Osobní úvěr je typicky splácen v měsíčních splátkách v dohodnutém datu v měsíci (na rozdíl od některých komerčních úvěrů, které mohou být poukazovány na denní bázi). Počet splátek je volitelný a odvíjí se od toho, co nabízí úvěrová společnost, od finančních možností jednotlivce a výše úvěru. Výhodou je, že Osobní úvěr bývá na rozdíl od hypotéky poskytnutý většinou během jednoho dne.

Konsolidace úvěrů (slovo konsolidace pochází z latinského con, dohromady, a solidus, pevný; konsolidace tedy znamená upevnění, ustálení či urovnání), též konsolidace půjček, označuje sloučení více půjček do jedné. Máte-li více půjček, vyčerpaný limit kontokorentu, čerpanou kreditní úvěrovou kartu atd., je výhodné všechny tyto pohledávky „konsolidovat“ do jedné, nové „zastřešující“ půjčky (úvěru), ze které jsou tyto všechny pohledávky uhrazeny a Vy tak dosáhne mnoha výhod. U jednoho úvěru jde o změnu jeho podmínek. Velmi často se konsolidace úvěrů používá pro snížení měsíčních splátek (za cenu prodloužení doby splácení).

Pojištění osob a nemovitostí

Pojištění osob - pojištění může být sjednáno za účelem schopnosti splácení hypotečního úvěru nebo jiného finančního závazku. Dále se může jednat o klasické životní pojištění, které pokrývá všechna rizika zvolené pojištěním.

Pojištění majetku - v první řadě se jedná o pojištění nemovitostí, které má banka v zástavě a zároveň toto pojištění vyžaduje. Jedná se o pojištění pro případ znehodnocení nemovitosti ať již živelnou či neživelnou událostí. V druhé řadě se může jednat o jakékoliv další pojištění movitých či nemovitých věcí např. autopojištění.

Spoření a investice

Spoření a investice - je jednorázové nebo pravidelné zhodnocování stávajících a budoucích finančních prostředků. Od žadatelů o hypoteční úvěr je vyžadována část vlastních zdrojů investovaných do pořízení nemovitosti. Dále může jít o spoření za účelem možnosti mimořádných splátek nebo úplné splacení hypotečního úvěru.

Jsme Vám k dispozici

Image

Ing. Nikola Brejšová

hypoteční specialista

Kontaktujte mě: Po - Ne od 8:00 - 21:00

+420 602 210 366

info@smarthypoteky.cz

Má vizitka je jednoduchá přes 20 let v bankovní sféře.

Image

Vladimír Bádr

spoření a investice

Kontaktujte mě: Po - Pá od 9:00 - 17:00

+420 777 747 757

info@badr-finance.cz

Mojí předností je zhodnocování financí a má praxe je již přes 15 let.

Image

David Ječmenka

pojištění všeho druhu

Kontaktujte mě: Po - Pá od 9:00 - 17:00

+420 777 777 223

david@jecmenka.cz

Praxe je nejlepší poradce. Jsem již přes 15 let ve finančním poradenství.

Mohlo by Vás zajímat

Image

Hypotéka pro mladé

Hypotéka pro mladé se stále těší velké oblibě. Je sice pravdou, že dnes již nejsou hypotéky tak výhodné, jako tomu bylo před rokem nebo dvěma, stále se však jedná o skvělou formu, jak zafinancovat například dům nebo byt. Moderní hypotéky pro mladé můžou být ale také na jiné účely. Například se jedná o hypotéku na rekonstrukci, hypotéku na pozemek nebo dokonce o hypotéku po insolvenci.

Image

Hypotéka na družstevní byt

Chtěli byste si sjednat hypotéku na družstevní byt? Rádi vám to usnadníme. Hypotéka na družstevní byt je nepochybně zajímavým typem úvěru. Mimo možnost financovat zakoupení družstevního bytu se nabízí také další příležitosti, jako refinancování jiných půjček. Nesporným plusem je také to, že úroky, které jste již zaplatili, si pak můžete odečítat z daní.

Image

Hypotéka na rekonstrukci

Smart hypotéky vám nabízí mimo jiné také hypotéku na rekonstrukci. U nás se dozvíte spoustu důležitých informací a sjednáte tento úvěr snadno. Mezi další typy hypoték, kterým se věnujeme, jsou státní hypotéka pro mladé, hypotéka po insolvenci, offsetová hypotéka nebo reverzní hypotéka. Zajímáte se o to, jaké možnosti budou na míru právě vám a chcete rekonstruovat? Hypotéka na rekonstrukci pokryje spoustu nákladů.