Americká hypotéka

Úvěr s názvem americká hypotéka jednoduše osobně nebo online.

Záleží jen na Vás jaký způsob preferujete.

1.

Nabízím Vám profesionální a rychlé vyřízení americké hypotéky. Vyjednám Vám nejvýhodnější podmínky a vše vyřešíme online. Pak stačí přijít jen k podpisu.

2.

Mé služby jsou pro Vás zdarma. Proč? Protože jsem certifikovaný zástupce finančních institucí, můj honorář vyplácejí banky za zprostředkované služby.

Chcete zjistit na jakou výše úvěru dosáhnete?

Image Kontakt: +420 602 210 366

Americká hypotéka od Smart hypotéky

Americká hypotéka je úvěr, který není vázaný žádným účelem. Jedná se o neúčelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Finanční prostředky z něj můžete využít na cokoliv, není tedy určený vyloženě na koupi nemovitosti, pozemku, provedení rekonstrukce apod.

Přednosti americké hypotéky:

  • Možnost využití finančních prostředků pro jakékoli účel (výstavba, rekonstrukce, koupě automobilu, dovolená apod.).
  • Bance nemusíte oznamovat, za jakým účelem si americkou hypotéku zřizujete, většina bank však nechce, aby peníze byly použity do podnikání.
  • Ve srovnání se spotřebitelským úvěrem má nižší úrokovou sazbu. Kvůli zástavě nemovitosti je riziko pro banku nižší a s ním úrok.
  • Máte možnost půjčit si relativně vysokou částku, maximálně však 70 % z hodnoty nemovitosti.
  • Americká hypotéka má nízké měsíční splátky díky možnosti rozložit splácení na období až 20 let.
  • Nemovitost s americkou hypotékou můžete kdykoli prodat s 1% sankcí.
  • Na rozdíl od klasické hypotéky na bydlení je u některých bank možné americkou hypotéku předčasně splatit bez sankčního poplatku.

Spolupracuji s těmito bankami

U níže uvedených bankovních institucích jsem řádně proškolená, ale není problém refinancovat hypotéku z kterékoliv jiné banky.

Generic placeholder image Generic placeholder image Generic placeholder image Generic placeholder image Generic placeholder image Generic placeholder image Generic placeholder image Generic placeholder image Generic placeholder image Generic placeholder image Generic placeholder image Generic placeholder image

Jak to celé probíhá?

Vše vyřídíme on-line nebo si sjednáme schůzku.

Působím v hlavním městě Praha, případně se můžeme individuálně domluvit. O prvních krocích se můžete poradit telefonicky, e-mailem nebo si domluvit osobní schůzku. Je možné vše vyřídit on-line a sejít se až k podpisu smluv.

Vše za Vás vyřídím bez zbytečných odkladů.

Vše pro Vás proběhne bez zbytečného stresu, papírování, návštěv úřadů a bankovních institucí. Jednám s prodávajícími nebo realitními makléři za Vás, domlouvím přípravu rezervační smlouvy, kupní smlouvy a smlouvy o úschově peněz. Vyjednám nejvýhodnější podmínky v bankách. Průběžně Vás budu informovat o stavu vyřízení hypotéky. Následně Vás vyzvu a Vy jen přijdete k podpisu smluv.

Jsem s Vámi od úplného začátku.

Ve chvíli, kdy se na mě obrátíte kvůli koupi nemovitosti, kterou již máte vybranou, nebo chcete vědět, na jak vysokou hypotéku dosáhnete, jsem Vám schopna spočítat její možnou výši a měsíční splátku, se kterou můžete počítat. Jakmile máte nemovitost vybranou, ještě před podpisem rezervační smlouvy vám propočty zaktualizuji, protože podmínky se v bankách občas mění.

Image Kontakt: +420 602 210 366

Mohlo by Vás zajímat

Image

Hypotéka pro mladé

Hypotéka pro mladé se stále těší velké oblibě. Je sice pravdou, že dnes již nejsou hypotéky tak výhodné, jako tomu bylo před rokem nebo dvěma, stále se však jedná o skvělou formu, jak zafinancovat například dům nebo byt. Moderní hypotéky pro mladé můžou být ale také na jiné účely. Například se jedná o hypotéku na rekonstrukci, hypotéku na pozemek nebo dokonce o hypotéku po insolvenci.

Image

Hypotéka na družstevní byt

Chtěli byste si sjednat hypotéku na družstevní byt? Rádi vám to usnadníme. Hypotéka na družstevní byt je nepochybně zajímavým typem úvěru. Mimo možnost financovat zakoupení družstevního bytu se nabízí také další příležitosti, jako refinancování jiných půjček. Nesporným plusem je také to, že úroky, které jste již zaplatili, si pak můžete odečítat z daní.

Image

Hypotéka na rekonstrukci

Smart hypotéky vám nabízí mimo jiné také hypotéku na rekonstrukci. U nás se dozvíte spoustu důležitých informací a sjednáte tento úvěr snadno. Mezi další typy hypoték, kterým se věnujeme, jsou státní hypotéka pro mladé, hypotéka po insolvenci, offsetová hypotéka nebo reverzní hypotéka. Zajímáte se o to, jaké možnosti budou na míru právě vám a chcete rekonstruovat? Hypotéka na rekonstrukci pokryje spoustu nákladů.